Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.09.2025 12:26 Publikacja: 07.06.2023 15:55
Tereny położone na brzech Dniepru znalazły się pod wodą po zniszczeniu zapory w Nowej Kachowce
Foto: AFP
Erdogan miał przedstawić swoją propozycję w czasie rozmowy telefonicznej z prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim - poinformowała Agencja Anatolia.
"Turecki prezydent powiedział swojemu ukraińskiemu odpowiednikowi, że możliwe jest stworzenie komisji z udziałem Rosji, Ukrainy, ONZ i Turcji, która zbadałaby eksplozję w Kachowskiej Elektrowni Wodnej" - podaje Agencja Anatolia.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Mamy zdecydowanie zbyt mało środków antydronowych. I to jest luka w naszych zdolnościach obronnych - mówi w rozm...
Na dwóch odcinkach frontu Ukraińcy odnoszą sukcesy w kontratakach. Rosjanie odgrażają się, że zimą ruszą do kole...
Pierwsze pakiety amerykańskiej pomocy zbrojeniowej dla Ukrainy, przyznane przez administrację Donalda Trumpa na...
Rozpoczął się kolejny etap operacji wojskowej izraelskiej armii w Gazie, największym mieście Strefy Gazy położon...
Komisja Śledcza ONZ ds. Okupowanego Terytorium Palestyńskiego uznała, że Izrael dopuścił się ludobójstwa w Stref...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas