Reklama

Macron znów zacznie dzwonić do Putina? "Całkiem prawdopodobne"

- Jest całkiem prawdopodobne, że rozmowy między Macronem a Putinem zostaną wznowione. Nie jesteśmy zainteresowani wzmacnianiem psychicznej izolacji Rosji – powiedziała francuska minister spraw zagranicznych Catherine Colonna w Radiu France.

Publikacja: 04.05.2023 20:01

Catherine Colonna

Catherine Colonna

Foto: AFP

amk

Prezydent Francji Emmanuel Macron nie rozmawiał z przywódcą Rosji Władimirem Putinem od jesieni 2022 r.

- Jednym z problemów dzisiejszych władz rosyjskich jest ich obecność w równoległej rzeczywistości. Nie jesteśmy zainteresowani wzmacnianiem tej psychicznej izolacji – powiedziała francuska minister spraw zagranicznych Catherine Colonna w Radiu France. - Jest całkiem prawdopodobne, że rozmowy między Putinem a Macronem zostaną wznowione - dodała.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Konflikty zbrojne
Dmitrij Miedwiediew grozi państwom UE. „Będziemy prześladować bez przedawnienia”
Konflikty zbrojne
Dron nad budynkami rządowymi. Zatrzymano dwóch Białorusinów
Konflikty zbrojne
Netanjahu przyznaje, że Izrael stoi w obliczu długotrwałej izolacji
Konflikty zbrojne
Amerykańscy oficerowie na Białorusi. Obserwowali ćwiczenia Zapad 2025
Konflikty zbrojne
Starlink poinformowało o awarii. Problem zgłosiło 43 tysiące użytkowników w USA
Reklama
Reklama