Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.06.2025 15:34 Publikacja: 25.07.2022 14:01
Rzecznik chińskiego MSZ Zhao Lijian
Foto: PAP/Newscom
- Waszyngton powinien pomóc w promowaniu rosyjsko-ukraińskiego dialogu na rzecz pokoju, zamiast dążyć do włączenia Rosji do listy państwowych sponsorów terroryzmu - powiedział w poniedziałek rzecznik chińskiego MSZ Zhao Lijian.
Chiński dyplomata stwierdził, że Pekin postrzega porozumienie pokojowe jako jedyny skuteczny sposób na deeskalację na Ukrainie.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Przy rozmowach delegacji Rosji i Ukrainy...
Międzynarodowe Forum Rolnictwa Regeneratywnego BIO_REACTION 2025 odbędzie się już 12 czerwca br. w Pierzchnie koło Kórnika.
W poniedziałek powinna odbyć się druga runda ukraińsko-rosyjskich negocjacji. Nie zakończy się przerwaniem wojny...
Jak poinformowała SBU, wykorzystując drony Ukraina zaatakowała rosyjskie lotniska wojskowe. W wyniku operacji sp...
W wyniku ataku Izraela na punkt dystrybucji pomocy humanitarnej, znajdujący się w okolicy miasta Rafah na połudn...
W Paryżu pokazany został niezwykły smartfon – realme GT 7 Dream Edition – który powstał w wyniku współpracy realme i Aston Martin Formula One® Team. To prawdziwy zabójca flagowców 2025 roku.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Przy rozmowach delegacji Rosji i Ukrainy...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas