Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 08:23 Publikacja: 16.03.2022 07:01
Zniszczenia w ostrzeliwanym przez Rosjan Charkowie
Foto: AFP
Wojna może cofnąć rozwój gospodarczy Ukrainy o 20 lat - szacuje UNDP.
Achim Steiner, stojący na czele UNDP podkreślił, że jego agencja współpracuje z władzami w Kijowie, aby uniknąć realizacji najgorszego scenariusza i załamania się gospodarki Ukrainy. Celem programu jest pomoc finansowa dla ukraińskich rodzin, dzięki której będą one w stanie kupować żywność i zaspokajać podstawowe potrzeby życiowe.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Rosjanie skoncentrowali duże siły do zdobycia Pokrowska. Od miesięcy im się nie udaje, ale niespodziewanie odepc...
Izraelski żołnierz rezerwista, który odbył trzy misje w Strefie Gazy, udzielił anonimowo wywiadu brytyjskiej tel...
W poniedziałek pod Moskwą znaleziono ciało byłego ministra transportu Rosji, Romana Starowojta. Według oficjalny...
Głównym tematem poniedziałkowych rozmów izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu z Donaldem Trumpem w Białym Do...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas