Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.08.2017 14:58 Publikacja: 06.08.2017 20:41
Foto: PAP/EPA
Takiej, która pozwoliłaby poczuć się dobrze Władimirowi Putinowi. Mimo że o Lindnerze pewnie niewielu Polaków słyszało, sprawa jest bardzo poważna. Szef FDP ma duże szanse zostać ministrem spraw zagranicznych Niemiec po wrześniowych wyborach do Bundestagu.
Christian Lindner, 38-letni ambitny polityk porównywany do Emmanuela Macrona, podzielił się swoimi poglądami w wywiadzie dla mediów niemieckiej grupy wydawniczej Funke. Jego zdaniem od samopoczucia Kremla zależy bezpieczeństwo i dobrobyt Europy, dlatego kwestie, które doprowadziły do nałożenia unijnych sankcji na Rosję, trzeba schować do szuflady i traktować przez nieokreślony czas, jakby ich nie było. Aneksja Krymu powinna się stać „dauerhaftes Provisorium", trwałym prowizorium czy stałą prowizorką.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Decyzja o zaprzysiężeniu Karola Nawrockiego została podjęta przez marszałka Sejmu Szymona Hołownię. Polska potrz...
Donald Tusk, wchodząc w awanturę o granicę w trybie restrykcyjnym, walczy o potwierdzenie sprawczości rządu. Ale...
W chwilach największego zniechęcenia polityką można zapytać: „No, dobrze, ale co będzie dalej?”. Jak może wygląd...
Żyjemy w erze chaosu, który się z każdym dniem pogłębia. Nie wiemy, kto wygrał wybory prezydenckie, do czego pro...
Nowy sondaż nie kłamie – w koalicji coś się zacięło. A na horyzoncie widać już nową partię wywodząca się ze środ...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas