Nowy sklep zaczął działać 14 lutego w Gdańsku, pierwszy powstał w Poznaniu. Można w nim kupić sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemię gospodarczą w niskich cenach - obniżki sięgają nawet 80 proc.

– Biedronka jest znana z dobrego asortymentu w codziennie niskich cenach. Dzięki naszemu nowemu outletowi klienci będą mogli jeszcze więcej oszczędzić, bowiem czekają na nich setki produktów z rabatami. Asortyment będziemy wzbogacać co tydzień – mówi Michał Wiśniewski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Outlet w Gdańsku dysponuje salą sprzedaży o powierzchni ponad 780 mkw. Otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00, a w niedziele handlowe od godz. 9:00 do 16:00.

Pierwszy w Polsce outlet Biedronki został otwarty 12 lipca zeszłego roku w Poznaniu i od razu wzbudził duże zainteresowanie klientów. Nieustannie przyciągają ich obniżone nawet o kilkadziesiąt procent ceny produktów pochodzących ze starszych kolekcji: od tekstyliów po akcesoria komputerowe. Tylko przez pierwsze trzy tygodnie swojej działalności zakupy w poznańskim outlecie zrobiło ponad 14 tys. klientów, za średnią kwotę 60 zł. Najwyższa jednorazowa kwota zakupów wyniosła ponad 24 tys. zł. Największym zainteresowaniem w pierwszym outlecie Biedronki cieszą się niezmiennie akcesoria do kuchni, łazienki i garderoby oraz narzędzia i sprzęt elektroniczny.