Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.01.2020 11:14 Publikacja: 07.01.2020 11:11
Foto: www.marketdino.pl
Spółka podała, że w 2019 r. otworzyła 243 nowe sklepy. Dla porównania w 2018 r. otwarto 202 markety. Łącznie zatem z końcem 2019 roku sieć Dino liczyła 1218 sklepów. Powierzchnia sprzedaży sklepów Dino wyniosła 472,2 tys. mkw. wobec 375,7 tys. mkw. rok temu.
Przypomnijmy, że cel 1200 sklepów, zgodnie z planem ogłoszonym przy debiucie spółki na GPW, miał być zrealizowany do końca 2020 r.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Prezydent USA Donald Trump zapowiedział, że Biały Dom zacznie niebawem wysyłać do różnych krajów na świecie list...
Rekordowe temperatury w Japonii ograniczyły produkcję zielonej herbaty matcha w tym roku, nadwyrężając dostawy i...
Trwa właśnie ostatni tydzień intensywnych negocjacji UE z USA. Stawką w grze jest zakończenie lub wznowienie woj...
Polacy na produkty ze sklepowych zamrażarek wydają już 5,4 mld zł rocznie, a rynek wciąż rośnie. I to nie tylko...
Amerykański prezydent grozi Japonii cłami dochodzącymi nawet do 35 proc. Analitycy twierdzą, że nie należy tych...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas