Obecny dyrektor zarządzający SPAR Sri Lanka posiada ponad 20 letni staż pracy w organizacji SPAR Group na różnych stanowiskach operacyjnych. Firma podaje, że jego obecność w kadrze zarządzającej Wasz Sklep SPAR ma pomóc sieci wykorzystać szanse w Polsce, napędzać biznesy operacyjnie i strategicznie oraz wdrażać kulturę organizacyjną Spar. Firma obecna jest w Polsce po przejęciu operacji handlowych sieci Piotr i Paweł, na jej bazie oraz rozwijając w ramach współpracy franczyzowej uruchamia kolejne sklepy.

Wayne Hodson będzie wspierał i nadzorował aktualny zespół, w skład którego wchodzą: Tomasz Syller jako CEO, Jakub Karbowiak jako CFO i Tomasz Waligórski jako nowy CCO, który do zespołu zarządzającego dołączył 10 września 2020 roku.

- Jako Spar Group dokonaliśmy już w Polsce znaczących inwestycji i wciąż chcemy nasze zaangażowanie pogłębiać – przyszedł więc czas na kolejne kroki. Naszym priorytetem jest maksymalne wykorzystanie potencjału firmy, aby kreować korzyści dla naszych klientów i wszystkich, którzy są częścią rodziny Spar Polska. Przed nami kolejne wyzwania, dlatego chcemy wesprzeć nasz polski zespół – mówi Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.