Reklama

Ustawa o kaucjach w końcu drgnęła. Niebawem trafi do Sejmu?

Ustawa o kaucjach może trafić we wtorek na posiedzenie Rady Ministrów, a później do Sejmu – dowiedziała się „Rzeczpospolita”.

Publikacja: 12.05.2023 16:45

Ustawa o kaucjach w końcu drgnęła. Niebawem trafi do Sejmu?

Foto: AdobeStock

Jak dowiedziała się „Rzeczpospolita”, w piątek w resorcie klimatu odbyło się spotkanie, na którym dyrektor departamentu odpowiedzialnego za kaucję Robert Chciuk informował, że jeśli do godz. 12.00 nie wpłyną dodatkowe uwagi ze strony innych resortów, ustawa o kaucjach najprawdopodobniej trafi na wtorkowe posiedzenie Rady Ministrów.

Nasz rozmówca podkreślał, że uczestników spotkania w resorcie uspokajano, że nawet jeśli ustawa nie trafi na najbliższą Rady Ministrów, to na następną możliwą, tak by już w czerwcu mógł się nią zająć na posiedzeniu Sejm.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Handel
Cła Donalda Trumpa: Indie mierzą się z 50-procentowymi taryfami na swoje towary
Handel
Donald Trump grozi nowymi cłami. Branża meblowa na celowniku
Handel
Kanada zlikwiduje wiele ceł na towary z USA. Chce naprawić relacje z Donaldem Trumpem
Handel
VRG upraszcza grupę Lilou i liczy zyski. Z optymizmem patrzy w drugie półrocze
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Handel
Szturm Polaków na produkty używane, ogromny wzrost sprzedaży
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama