Gang tym razem Bystrzaków ruszył już do akcji i pojawił się w sklepach Biedronka. Tym razem to Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es, którzy promują nową odsłonę akcji lojalnościowej sezonu. Sieć podkreśla iż jest w zwiazku z tym także szansa na zdobycie dodatkowych oszczędności w ramach Wirtualnego Portfela. - Nasza nowa akcja lojalnościowa ma zupełnie inny charakter. Inflacja wymusza na nas wszystkich uważniejsze zarządzanie swoim portfelem - mówi Aleksandra Surdyk-Kaptur, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

W ramach akcji Gang Bystrzaków oszczędzać można na dwa sposoby, przez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub odkładając część wydanych pieniędzy w ramach Wirtualnego Portfela.

Tygodniowe Misje Oszczędzania pozwalają na natychmiastowe oszczędności w trakcie zakupów , pierwsza już ruszyła pod hasłem kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku.

Czytaj więcej

UOKiK stawia zarzuty Biedronce za "Tarczę Antyinflacyjną"

Jednocześnie przez cały czas trwania akcji oszczędności można gromadzić w „Wirtualnym portfelu”. Co tydzień za zakupy wybranych produktów z kartą Moja Biedronka przyznawany jest rabat kwotowy, który automatycznie zapisuje się w Wirtualnym Portfelu klienta. W tym tygodniu, kupując wszystkie produkty marki Nivea, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu 50 proc. zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Taft - 35 proc., Milka - 25 proc., BeBeauty - 20 proc. oraz Marletto, lody familijne w dużych opakowaniach - 20 proc.. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej.

W ramach tegorocznej akcji za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę – te można zbierać do 19 listopada. Naklejki umożliwiają odbiór za darmo maskotki jednego z członków Gangu Bystrzaków. Aby odebrać Bystrzaka, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. To jedyny sposób, aby stać się właścicielem maskotki, ponieważ w tym roku nie będą one dostępne w sprzedaży.