Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.11.2017 15:57 Publikacja: 03.11.2017 13:24
Foto: Fotorzepa/Robert Gardziński
Do Sejmu trafił poselski projekt nowelizacji Ustawy o wychowaniu w trzeźwości, którego elementem jest wprowadzenie ograniczeń czasowych w sprzedaży alkoholu. Samorządy mogłyby decydować czy w godzinach nocnych od 22 do 6 rano, miałoby obowiązywać ograniczenie w sprzedaży alkoholu.
Co więcej projekt ma być procedowany w ekspresowym tempie, ograniczenia mają obowiązywać nawet od 1 stycznia 2018 r. Uderzy to głównie w małe sklepy, ponieważ duże formaty raczej nie prowadzą sprzedaży w godzinach nocnych.
Niemiecki producent słodyczy Haribo wycofuje ze sklepów żelki „Happy Cola F!ZZ” i ostrzega klientów: nie jedzcie...
Usługa polega na dopasowaniu inwestycji klienta – lub zbudowaniu portfela od podstaw – do indywidualnej rekomendacji przygotowanej na podstawie jego z celów, sytuacji finansowej, wiedzy o rynku, doświadczenia, podejścia do ryzyka i tolerancji ewentualnych strat.
Groźba nowych cel Donalda Trumpa sprawiła, że eksport leków i zegarków ze Szwajcarii zmalał w kwietniu o 9,2 pro...
W ciągu roku wydatki w sieci zwiększył co trzeci konsument, co jest najwyższym wynikiem spośród analizowanych ry...
Nowe gospodarcze tezy rosyjskiego dyktatora spychają Rosjan w czasy sowieckie, kiedy to Kreml decydował, co obyw...
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
Amerykański prezydent wycofał się z pomysłu nałożenia od 1 czerwca 50-proc. ceł na produkty z Unii. Zgodził się...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas