Reklama
Rozwiń
Reklama

Apple TV, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Max: Filmowe prezenty VOD już w drodze

„Glass Onion” Riana Johnsona z Danielem Craigiem z premierą 23 grudnia ma szanse być hitem czasu świąt.

Publikacja: 22.11.2022 03:00

„Glass Onion” z Davidem Craigiem to kontynuacja „Na noże”

„Glass Onion” z Davidem Craigiem to kontynuacja „Na noże”

Foto: Mat. Pras.

Na streamingowym rynku panuje ogromna konkurencja. Platform jest coraz więcej, produkcji również, ale nie zawsze przekłada się to na ich jakość. Kino telewizyjne i seriale – wypierane przez tanie docudramy – przenoszą się z tradycyjnej TV na VOD.

W 2022 r. weszła do Polski nowa platforma Disney+, a już czekamy na kolejną – SkyShowtime, która gromadzi biblioteki, m.in. studia Universal, Dreamworks, a także telewizji Showtime. Ma być dostępna na początku 2023 r.

Pozostało jeszcze 92% artykułu

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Film
Kristen Stewart w Toruniu: niespodziewany przylot gwiazdy i historia przemocy
Film
„The Beatles Anthology": jak Beatlesi grali i nagrywali z nieżyjącym Lennonem
Film
Reżyser „Ministrantów”: Wielu księży chciało pomóc, zakaz przychodził „z góry”
Film
Russell Crowe w wybitnej roli w „Norymberdze” jako Goering na EnergaCAMERIMAGE
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Film
„Wartość sentymentalna” ma najwięcej nominacji do Europejskich Nagród Filmowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama