Reklama

„Palm Springs”. Miłość w pętli czasu

„Palm Springs" Maxa Barbakova to pełen słońca i wolności prezent na walentynki. Przedpremierowe seanse już od 12 lutego.

Aktualizacja: 11.02.2021 22:33 Publikacja: 11.02.2021 18:07

„Palm Springs”. Miłość w pętli czasu

Foto: fot. mat.pras.

Dwie nominacje do Złotych Globów, - w tym dla najlepszej komedii - to nie przypadek. Ten film coś w sobie ma. Kiedy się go ogląda, najpierw przychodzi do głowy słynny „Dzień świstaka” Harolda Amisa z Billem Murrayem i Andy MacDowell, który stał się kultowym obrazem w 1994 roku. Telewizyjny prezenter pogody relacjonował tam tytułowy Dzień Świstaka. Przeżywał koszmar, a gdy budził się następnego dnia okazywało się, że okropny dzień zaczyna się od nowa. I tak się to powtarzało. Bohater zostaje zamknięty w dziwnej pętli czasu.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Film
Czarny papież z dredami na motorowerze oraz Blanchett, Roberts i Clooney w Wenecji
Patronat Rzeczpospolitej
Rusza 14. Festiwal Filmowy „Hommage à Kieślowski” w Sokołowsku
Film
Wenecja pełna niepokoju: Film o tragedii Palestyny i nowy „Frankenstein"
Film
Haniebna decyzja Woody’ego Allena: będzie gwiazdą Tygodnia Filmowego w Moskwie
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Film
Daniel Olbrychski – wiele twarzy artysty
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama