To kolejna nagroda dla tego filmu wyprodukowanego w Studiu Munka w ramach programu „30 Minut”. Kuba Czekaj ma na swoim koncie:

[wyimek][link=http://www.rp.pl/galeria/9146,3,365965.html]Zobacz galerię zdjęć z planu i filmu[/link][/wyimek]

- nagrodę za Najlepszy Film Krótkometrażowy na First Step Film Festival w Tiranie

- Nagrodę Główną na 4.Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierz Dolnym / Janowcu nad Wisłą

- nagrodę za Najlepszy Film Krótki na International Meetings of Cinema, TV & Video Avanca Film Festival w Portugalii

- Grand Prix na International Short Film Festival Shqip Film Fest w Prishtine/ Kosova

- Grand Prix, na 3. Ogólpolskich Spotkaniach Filmowych „Kameralne Lato” w Radomiu

- Srebrnego Lajkonika na Krakowskim Festiwalu Filmowym

- Nagrodę Specjalną Jury na Canada International Film Festival

- "Talenty Trojki" - nagroda Programu Trzeciego Polskiego Radia Grand Prix Konkursu Młodego Kina na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

"Ciemnego pokoju nie trzeba się bać" jest opowieścią o bezgranicznej miłości jedenastoletniej dziewczynki, Łaty, do ojca. Łata przygotowuje piosenkę na szkolną akademię, zorganizowaną z okazji zbliżającego się dnia taty. Więcej na stronie: [link=http://www.studiomunka.pl/]www.studiomunka.pl[/link]