Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 04.10.2017 10:01 Publikacja: 04.10.2017 09:58
Foto: materiały prasowe
Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. dokument „Szkoła numer 3” Yelizavety Smith i Georga Genoux, zwycięzcę Grand Prix w kategorii Generacja 14 plus na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. To opowieść o codziennym życiu nastolatków ze szkoły w Donbasie. Będzie można także obejrzeć kolejny obraz Romana Bondarchuka reżysera, znanego polskiemu widzowi z filmu „Ukraińscy szeryfowie”. „Dixie Land” to tytuł jego najnowszego dokumentu i zarazem nazwa jazzowego zespołu dziecięcego z Chersonia na Ukrainie.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Amerykańska aktorka, niegdyś muza Woody'ego Allena, zmarła w Kalifornii. Rodzina Diane Keaton potwierdziła jej ś...
Przejmujący dokument „War on Art” opowiada o kulisach ratowania dzieł sztuki w Ukrainie w czasie trwającej rosyj...
Stawiamy na kino wartości – mówi Bartek Pulcyn, dyrektor programowy Warszawskiego Festiwalu Filmowego, który pot...
Filmowa opowieść o Chopinie wchodzi wreszcie do kin. Zebrała już wiele zachwytów, więc pojawiały się też pytania...
W wieku 96 lat zmarła Patricia Routledge, niezapomniana odtwórczyni roli Hiacynty Bukiet w serialu „Co ludzie po...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas