Materiał powstał przy współpracy z marką Nałęczowianka
Niektórym kojarzą się one z zanieczyszczeniem środowiska, podczas gdy to tak naprawdę cenny surowiec, który można w pełni przetworzyć i wykorzystać do produkcji kolejnych opakowań.
Woda pełni wiele ważnych ról w organizmie, m.in. bierze udział w procesie trawienia czy umożliwia pracę mózgu. Ważne jest nie tylko to, ile wody pijemy*, ale też to, w jaki sposób to robimy. Nasz organizm nie jest w stanie magazynować dużych ilości wody, dlatego należy stale uzupełniać jej poziom, by utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia.
Jaką wodę pić? Dostępnych jest wiele opcji. Możemy wybierać pomiędzy wodą z kranu czy butelkowaną: stołową, leczniczą, źródlaną, mineralną. Naturalna woda mineralna to woda podziemna, pierwotnie czysta pod względem chemicznym i mikrobiologicznym, o stabilnym składzie mineralnym. Taką wodą jest właśnie średniozmineralizowana Nałęczowianka.
– Minerały Nałęczowianki komponuje sama natura podczas niemal 20-letniej podziemnej podróży przez pokłady skał w głębi Nałęczowa. Jej skład mineralny wraz z niską zawartością sodu sprawia, że jest to woda, którą można pić codziennie. A to kluczowe, gdy wybiera się wodę do picia na co dzień, ponieważ jest nam niezbędna do normalnego funkcjonowania** – mówi Katarzyna Sternowska, brand manager marki.