Dariusz Fabiszewski
został nowym dyrektorem generalnym
Cisco Polska
. Zastąpił na tym stanowisku
Pawła Malaka
Aktualizacja: 03.03.2011 13:56 Publikacja: 03.03.2011 13:56
Dariusz Fabiszewski źródło: Cisco
Foto: rpkom.pl
Dariusz Fabiszewski
został nowym dyrektorem generalnym
Cisco Polska
. Zastąpił na tym stanowisku
Pawła Malaka
, który kierował Cisco Polska przez sześć lat. Malak objął w Cisco stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w sektorze Enterprise w regionie Emerging Markets.
54-letni Dariusz Fabiszewski, absolwent telekomunikacji na Politechnice Warszawskiej, w branży kojarzony jest przede wszystkim jako wieloletni szef polskiego oddziału IBM. Wcześniej pracował także w firmie doradczej Ernst&Young, w dziale doradztwa biznesowego, oraz w Fujitsu Siemens Computers.
- Chciałbym powitać Dariusza Fabiszewskiego w firmie Cisco w Polsce. (...) Równocześnie jest mi niezwykle przyjemnie podziękować Pawłowi Malakowi za zarządzanie firmą i wkład w jej rozwój oraz pogratulować powołania na nowe, międzynarodowe stanowisko w firmie Cisco - powiedział Craig Taylor, dyrektor zarządzający w firmie Cisco odpowiedzialny za region Emerging Markets East cytowany w oficjalnej informacji prasowej.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rpkom.pl
Dariusz Fabiszewski
został nowym dyrektorem generalnym
Tempo odchodzenia od węgla w energetyce jest uzależnione od możliwości zapewnienia podstawy systemu, która będzie stabilizować pogodozależne źródła odnawialne do czasu uruchomienia elektrowni jądrowej. Taką rolę może pełnić gaz.
Globalny rynek technologii medycznych, wspierany przez inwestycje i nowoczesne programy, dynamicznie rośnie. Jednym z takich działań jest nabór „Ścieżka SMART” finansowany z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki. Stworzyliśmy hydrożel do hodowli komórkowych. Jest to narzędzie przydatne w badaniach nad nowymi lekami – mówi Marcin Krzykawski, prezes Real Research.
Transformacja powinna być prowadzona według planu nakreślonego na wiele lat do przodu, a nie według harmonogramu wyborczego. Powinien się w nią w jak największym stopniu angażować kapitał prywatny, by pomoc publiczna trafiała do inwestycji o największych ryzykach.
Od technologii nie da się uciec. Zamiast jednak z nią walczyć, trzeba wykorzystać możliwości, jakie one daje – zarówno samym bankom, jak i osobom korzystającym z ich usług.
Bank wspiera rozwój pasji, dlatego miał już w swojej ofercie konto gamingowe, atrakcyjne wizerunki kart płatniczych oraz skórek w aplikacji nawiązujących do gier. Teraz, chcąc dotrzeć do młodych, stworzył w ramach trybu kreatywnego swoją mapę symulacyjną w Fortnite, łącząc innowacyjną rozgrywkę z edukacją finansową i udostępniając graczom możliwość stworzenia w wirtualnym świecie własnego banku.
W trakcie przewodnictwa w Unii polski rząd musi przekonać kraje „27”, że tylko integrując produkcję uzbrojenia, może wygrać wyścig zbrojeń z Rosją.
Zawirowania geopolityczne i ataki cybernetyczne to najpoważniejsze zagrożenia dla światowych łańcuchów dostaw, które z pewnością nie ustąpią w 2025 roku.
Składanie głosowo zamówień w drive-thru w McDonald’s USA stało się dla klientów mniej lub bardziej zabawnym doświadczeniem po tym, jak ich przyjmowanie wsparto sztuczną inteligencją. Lody z dodatkiem bekonu były tu wisienką na torcie.
Koncern IBM postawił swoim menedżerom twarde ultimatum: wróć do pracy biurowej albo zrezygnuj z pracy.
Gigant technologiczny zapewnia, że nowe chipy umożliwią stworzenie bardziej ekologicznej i energooszczednej sztucznej inteligencji. Powstaną też komputery oparte na memrystorach.
Eksperyment „porównawczy” pokazuje, że komputery kwantowe mogą mieć użyteczne zastosowania w świecie rzeczywistym już w ciągu dwóch lat.
W komputerowym gigancie nawet 7,8 tys. stanowisk zostanie dotkniętych rewolucją – zamiast ludzi zadania mają wypełniać zaawansowane algorytmy. To aż 30 proc. pracowników działów, które nie mają bezpośredniego kontaktu z klientem.
Rosyjska prokuratura straszy, że będzie aresztować menedżerów zachodnich spółek wstrzymujących działalność w Rosji i przejmować majątki ich firm.
Firma IBM powołała Marcina Gajdzińskiego na stanowisko Dyrektora Generalnego IBM Polska i Kraje Bałtyckie. Zastąpi Jarosława Szymczuka, który objął stanowisko General Managera działu IBM Consulting w Europie Środkowo-Wschodniej.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas