Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.08.2020 17:05 Publikacja: 19.08.2020 15:12
Foto: stock.adobe.com
9 marca 102 pasażerów weszło na pokład samolotu lecącego z Tel Awiwu do Frankfurtu. Lot trwał 4 godziny i 40 minut. Wśród pasażerów była grupa 24 turystów. Niemieckie władze zostały ostrzeżone, że miała ona kontakt z zakażonym Covid-19 kierownikiem hotelu w Izraelu. Postanowiono więc przetestować 24 turystów zaraz po ich przybyciu do Frankfurtu.
Siedmiu turystów uzyskało wynik dodatni testu, podobnie jak później siedmiu kolejnych.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polska musi zwiększyć produkcję leków i substancji czynnych oraz stworzyć trwały i odporny system dystrybucji. N...
Zmiany zakładają poszerzenie listy refundacyjnej o szereg leków stosowanych w terapii onkologicznej i innych, w...
Pacjentki z wysokim ryzykiem nawrotu powinny mieć szansę na leczenie mniej toksycznymi metodami – mówi prof. dr...
Prezydent Stanów Zjednoczonych chce obniżyć ceny leków dla Amerykanów nawet o 90 proc. Zapowiada też sankcje wob...
Potrzebny jest jeden ośrodek, który skoordynowałby działania różnych ministerstw i instytucji.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas