Oczekiwany hit CD Projekt to gra typu role-playing rozgrywająca się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, groźnych „netrunnerów" i błyskotliwych „korpohakerów". Gracze wcielają się w postać V - cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Opowieść V oraz rozbudowane misje poboczne zaoferują dziesiątki godzin rozgrywki, pełnej skomplikowanych moralnie wyborów. Ich konsekwencje wpłyną na przyszłość V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze.

- Z Warner Bros. współpracowaliśmy już w ramach projektów „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" oraz „Wiedźmin 3: Dziki Gon". Obie premiery były bardzo udane, więc jestem przekonany, że nowy etap współpracy przyniesie kolejne sukcesy - komentuje Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt.

Nowy tytuł giełdowej spółki to najambitniejszy dotychczasowy projekt tej firmy. Kevin Kebodeaux, wiceprezes Warner Bros. Interactive Entertainment, podkreśla, że CD Projekt zalicza się do czołówki światowych studiów deweloperskich. - Z przyjemnością ponownie nawiązujemy z nim współpracę - dodaje.

Warner Bros. będzie odpowiadać za dystrybucję i promocję tytułu w wersjach przeznaczonych na komputery PC oraz na konsole.