Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 28.08.2019 17:33 Publikacja: 28.08.2019 17:27
Foto: Bloomberg
Według telewizji NHK, Toyota zapłaci 120 mld jenów (1,02 mld euro) za ten udział, dziennik „Nikkei” ocenia tę inwestycję na ok. 96 mld jenów. Suzuki kupi akcje Toyoty za 60 mld jenów - podała NHK.
Obie firmy ogłosiły w tym roku sojusz w zakresie produkcji pojazdów elektrycznych i kompaktowych, aby lepiej rozwiązywać wyzwania technologiczne w motoryzacji. Już w 2016 r. mówiły o możliwości partnerstwa. Teraz we wspólnym komunikacie stwierdziły, że zamierzają pokonywać nowe wyzwania „tworzeniem i pogłębianiem stosunków współpracy w nowych dziedzinach, będąc jednocześnie konkurentami” - pisze Reuter.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Handel detaliczny znalazł się w przełomowym momencie transformacji cyfrowej. Rozwiązania ICT – od 5G i światłowo...
Oligarcha Roman Abramowicz przegrał w środę kolejny spór sądowy z Unią Europejską w sprawie sankcji. Także były...
Polska otrzyma ponad 43 mld euro na bezpieczeństwo, eksperci wskazują recepty na kryzys demograficzny, a Francja...
Premier Donald Tusk przedłożył Sejmowi wniosek o powołanie nowego prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Pot...
We Francji upadł kolejny rząd, Polska wciąż bez skutecznej obrony przed rosyjskimi dronami, a producenci elektry...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas