IN-PACK – targi przyszłości europejskiej branży opakowań

To będzie największe święto branży opakowaniowej! Pod jednym dachem znajdą się traysealery, pakowarki, kartoniarki, wszystkie rodzaje opakowań i etykiet oraz wiele innowacji z branży!

Publikacja: 29.01.2024 08:30

IN-PACK – targi przyszłości europejskiej branży opakowań

„Rzeczpospolita” jest patronem medialnym Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK

Swoje produkty podczas pierwszej edycji IN-PACK EXPO w Targach Kielce zaprezentują czołowe firmy o europejskiej randze, jak Mitsubishi Electirc, Maszyny Pablo, czy Polpak Packaging – mówi manager wydarzenia Jakub Nogaj.

Prawie 1500 m kw. zostaną zapełnione przez oferty wiodących przedsiębiorców z europejskiego sektora logistyki. Na stoiskach pojawią się produkty z takich sfer, jak: opakowania, techniki pakowania, etykietowania, druk, e-commerce, robotyka, maszyny oraz surowce. To wszystko zaprezentują firmy, które kreują trendy na europejskim i światowym rynku, wystawcami zostali m.in. Verpa Folie-Wrocław, Turck, Etyland, Promark Produkcja i ARDEKAS. Współorganizatorem targów jest działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack, partnerem wydarzenia, natomiast został Klaster Creative Packaging Group.

Innowacje

– Pozycja Polski na europejskim rynku jest bardzo obiecująca. Jeszcze w tym roku mamy szansę wyprzedzić Francję na fotelu wicelidera eksportu opakowań w Unii Europejskiej. Takie prognozy nie biorą się znikąd. Za sukces naszego kraju w tej branży odpowiadają m.in. innowacje. Podkreślamy wagę technologicznego rozwoju także na IN-PACK EXPO. Jednym z punktów targów IN-PACK będzie strefa pokazowa LET'S PACK IT!, w której można będzie zobaczyć funkcje ramienia robotycznego, systemy do automatycznego pakowania oraz procesy jego optymalizacji – zaznacza Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

LogInPack, czyli potężna dawka profesjonalnej wiedzy

Bogata oferta targów obejmuje także wydarzenia towarzyszące. Podczas Targów Branży Opakowaniowej odbędzie się druga odsłona Międzynarodowego Kongresu dla branży logistycznej i opakowaniowej LogInPack. W czasie trzydniowej imprezy prezesi firm, managerowie, prawnicy i wielu innych ekspertów omówi najnowsze trendy i wyzwania w dziedzinie logistyki i opakowań. Piotr Snopek – dyrektor sprzedaży i marketingu z Paszportu do Eksportu poruszy m.in. kwestię logistyki w e-commerce. Branżową prelekcję pod tytułem „Od modelu symulacyjnego po bliźniaka cyfrowego” poprowadzi wiceprezes Zarządu FlexSim Dawid Dąbal.

Intramag

W tym samym czasie w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się II Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw, czyli nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie.

Najlepsze firmy z nagrodą WIN-PACK

Firmy, które zaprezentują innowacyjne, ekologiczne i funkcjonalne produkty podczas Targów Branży Opakowaniowej będą miały szansę wystartować w konkursie o nagrodę WIN-PACK. Najlepsze technologie pakowania, opakowania funkcjonalne, czy zastosowanie materiałów ekologicznych – m.in. w takich kategoriach będą mogli zmagać się wystawcy. Oceny w konkursie wystawią cenieni eksperci z branży oraz działacze naukowi.

Kielecki ośrodek targowy to przyszłość

Targi Kielce od 31 lat specjalizują się w organizacji wydarzeń biznesowych, które przyciągają światowych wystawców i pozwalają na skuteczne nawiązywanie współpracy. Kielecki ośrodek wystawienniczy jest drugim w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem powierzchni zajmowanej przez wystawców i liczby wystawców. Targi Kielce sukcesywnie organizują wydarzenia z sektora logistyki i przemysłu. Wiosna 2023 roku była wypełniona rekordowymi wydarzeniami. Przemysłową Wiosnę, czyli imprezę spod znaku STOM, odwiedziło ponad 19 tysięcy zwiedzających. Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol zaowocowały znakomitą liczbą zawartych kontraktów i relacji biznesowych.

Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK odbędą się w Targach Kielce od 13 do 15 lutego 2024 roku.

„Rzeczpospolita” jest patronem medialnym Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK

„Rzeczpospolita” jest patronem medialnym Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK

Swoje produkty podczas pierwszej edycji IN-PACK EXPO w Targach Kielce zaprezentują czołowe firmy o europejskiej randze, jak Mitsubishi Electirc, Maszyny Pablo, czy Polpak Packaging – mówi manager wydarzenia Jakub Nogaj.

Pozostało 93% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Biznes
Diesel, benzyna, hybryda? Te samochody Polacy kupują najczęściej
Materiał Promocyjny
Wykup samochodu z leasingu – co warto wiedzieć?
Biznes
Konsument jeszcze nie czuje swej siły w ESG
Materiał partnera
Rośnie rola narzędzi informatycznych w audycie
Materiał partnera
Rynek audytorski obecnie charakteryzuje się znaczącym wzrostem
Materiał partnera
Ceny za audyt będą rosły