Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 18.09.2025 19:47 Publikacja: 11.10.2022 09:47
Marcin Chludziński
Foto: PAP, Tomasz Wiktor
Prezes Marcin Chludziński i wiceprezes ds. aktywów zagranicznych Jerzy Paluchniak zostali odwołani z zarządu KGHM. Ten pierwszy kierował grupą od czerwca 2018 r., po tym jak wygrał konkurs – wcześniej był szefem Agencji Rozwoju Przemysłu i założycielem think tanku gospodarczego Fundacja Republikańska.
Jerzy Paluchniak zasiadał w zarządzie zaledwie od 1 września br., został powołany po tym, jak jego poprzednik Paweł Gruza przesiadł się na fotel prezesa PKO BP.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Do około 13 mln gospodarstw domowych w Polsce ma trafić broszura informująca, jak zachować się w razie zagrożeń,...
Donald Trump podpisał miliardowe porozumienia z Wielką Brytanią, Polska inwestuje rekordowe 4 mld zł w cyberbezp...
Roskosmos chwali się, że testuje już konkurenta Starlinka. I że system niskoorbitalnych satelitów pojawi się na...
Cyberprzestępcy wykradli dane logowania tysięcy Polaków i opublikowali je na znanym forum hakerskim. Dokument sk...
Unia opóźnia 19. pakiet sankcji wobec Rosji, w Niemczech narasta konflikt CDU–SPD o energetykę, a prezydent Karo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas