FoodCare rozwija eksport napojów

W pierwszym kwartale 2015 r. eksport właściciela marek Frugo i Black był o 30 proc. wyższy niż przed rokiem. W planach wejście na nowe rynki.

Publikacja: 18.05.2015 15:29

- W ostatnim czasie nasza ekspansja objęła Izrael, w Afryce Angolę, Benin i Madagaskar, a w Europie Danię – mówi „Rzeczpospolitej" Wiesław Włodarski, prezes firmy spożywczej FoodCare. - W tym roku planujemy wejście na rynek indyjski, brazylijski, chcemy rozszerzyć sprzedaż w Stanach Zjednoczonych.

Firma ma za sobą udany pierwszy kwartał za granicą. Jej sprzedaż eksportowa zwiększyła się rok do roku o niemal jedną trzecią.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Biznes
Londyn uderza w Moskwę największymi sankcjami w historii
Biznes
Nowy prezes PGZ przyszedł z Grupy Azoty
Biznes
Prezes Grupy Azoty rezygnuje z funkcji
Biznes
Umowa USA-Wielka Brytania gotowa. UE zniecierpliwiona. Nowy papież z Ameryki
Biznes
Cyfrowa rewolucja w samorządach
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem