Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 01.09.2015 12:11 Publikacja: 01.09.2015 12:11
Foto: Fotorzepa/Jerzy Dudek
Przychody ze sprzedaży z działalności kontynuowanej Grupy EM&F wzrosły o 10 proc. do 1,3 mld zł w I połowie 2015 r., co było efektem wzrostu przychodów we wszystkich segmentach grupy.
Spółka przestała już podawać wyniki sklepów odzieżowych. Jak informuje w komunikacie, jako ostatnich pozbyła się sieci Esprit i Aldo, zaś GAP zdecydował o zakończeniu operacji w Polsce, dlatego trzy jego sklepy prowadzone przez EMF zostały zamknięte.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Akcja amerykańskich służb imigracyjnych w zakładzie Hyundaia w USA opóźni otwarcie fabryki co najmniej o dwa mie...
Polska przyspiesza zakupy systemów antydronowych, niemieccy eksporterzy obawiają się spadku konkurencyjności, a...
Monopol państwa w organizowaniu gier losowych i tych w kasynie internetowym powinien być zachowany. Tak samo jak...
Elon Musk stracił pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Na szczyt zestawienia wskoczył założyci...
Rosyjskie drony naruszyły polską przestrzeń powietrzną, rząd ogłosił strategię rozwoju kraju do 2035 roku, a Smy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas