Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.05.2016 11:42 Publikacja: 07.05.2016 10:49
Foto: Bloomberg
Niemcy zamówiły 53 tych samolotów, ale dostawy zaczęły opóźniać się z powodu problemów w produkcji. Airbus uprzedził w ubiegłym tygodniu inwestorów, że przeznaczy odpis na koszty związane z najnowszymi problemami z silnikami, co zwiększy tylko dodatkowe koszty w wysokości 5 mld euro, które producent już poniósł w związku z wcześniejszymi problemami z konstrukcją. Airbus przygotowuje też nowy harmonogram dostaw.
Hellmich, cytowany przez Funke Media Group, domaga się nowej oceny całego programu w najbliższym czasie, aby można było ustalić, czy istnieją rozwiązania dotychczasowych trudności i czy należy spodziewać się dalszych opóźnień.
Prezydent USA nie jest zainteresowany rozmową z Elonem Muskiem – oświadczył w piątek urzędnik Białego Domu. Zdra...
Browary Warszawskie i wrocławska Kępa Mieszczańska to propozycja Echo Group dla inwestorów zainteresowanych wykończonymi mieszkaniami w prestiżowych lokalizacjach, gotowymi do zarabiania od zaraz.
Ważne zwycięstwo prawne Brukseli nad oligarchami. Europejski Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu (TSUE) wydał...
Polski przedsiębiorca Tomasz Węgrzyński zdecydował się sprzedać część zbudowanego przez lata wokół telewizji kab...
Rozmowa Trumpa z Xi Jinpingiem daje nadzieję na deeskalację, sektor IT liczy na odbicie dzięki rządowym programo...
Specjaliści wskazują, że za takim rozwiązaniem przemawia wiele argumentów natury zdrowotnej, społecznej i prawne...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas