Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.01.2015 10:20 Publikacja: 28.01.2015 10:20
Związki zawodowe mają swoje żądania i grożą strajkiem, jeśli bank ich nie spełni.
Foto: Bloomberg
Kupiony przez BNP Paribas, BGŻ przygotowuje się do połączenia z polską spółką francuskiego właściciela. Do końca czerwca dojdzie do fuzji prawnej obu banków i powstania Banku BGŻ BNP Paribas. Jednym ze skutków połączenia są zwolnienia pracowników BGŻ.
Propozycja zarządu w tej sprawie nie zadowala jednak związków zawodowych w BGŻ. Zarząd poinformował bowiem, że nie był w stanie porozumieć się ze związkowcami, a kością niezgody okazały się odprawy pieniężne dla pracowników z powodu zwolnień grupowych i premia restrukturyzacyjna dla wszystkich pracowników bankowych.
Dla kogo korzystne jest kolejne orzeczenie unijnego trybunału w sprawie rozliczeń frankowiczów i banków? ZBP prz...
Angielski bank centralny utrzymał główną stopę procentową na poziomie 4,25 proc. podczas czwartkowego posiedzeni...
Szwajcarski Bank Narodowy (SNB) obniżył w czwartek stopy procentowe o kolejne 25 punktów bazowych do 0 proc. - p...
Na stole leżą trzy główne scenariusze w sprawie przyszłości Aliora. Są skrajnie różne, dlatego trudno dziś oceni...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Kredyty frankowe są raną na sektorze finansowym, która zaczyna się goić. Mam nadzieję, że taką nową raną nie będ...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas