Reklama
Rozwiń
Reklama

Alior Bank odstępuje od kolejych ofert publicznych obligacji

Alior Bank, po przeprowadzeniu dwóch dużych ofert publicznych obligacji, odstępuje od prowadzenia kolejnych na podstawie obecnego prospektu emisyjnego.

Publikacja: 16.09.2016 18:51

Alior Bank odstępuje od kolejych ofert publicznych obligacji

Foto: Bloomberg

Zarząd Aliora podjął dzisiaj decyzję o odstąpieniu od przeprowadzania na podstawie zatwierdzonego 12 kwietnia prospektu, dalszych ofert publicznych niezabezpieczonych, podporządkowanych obligacji na okaziciela emitowanych w ramach publicznego programu o maksymalnej wartości 800 mln zł. W efekcie ważność prospektu wygasa dzisiaj.

W związku z tym odstąpiono też od ubiegania się o dopuszczenie obligacji w ramach programu do obrotu na rynku regulowanym.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Banki
UniCredit wraca do Polski i chce rzucić wyzwanie lokalnym bankom
Banki
Ile podpisano ugód frankowych? Nowe, zaskakujące dane banków
Banki
Tyle zarobili członkowie zarządu NBP w 2024 r. Bank centralny podał kwoty
Banki
Revolut chce być bankiem. Planuje oddział w Polsce
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Banki
Wyniki BNP Paribas bez fajerwerków. Kursy w dół
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama