fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Jak kibice żegnali sezon

W Sieci Opinii
Premier Donald Tusk przez kilka miesięcy może spać spokojnie. Ekstraklasa zakończyła rozrywki już wcześniej, teraz na wakacje udały się kluby I ligi

„Polacy mają w sobie instynkt wolności. W Polsce nie można rządzić terrorem” - taki transparent z cytatem z  Józefa Piłsudskiego zawisł na trybunach w trakcie meczu Ruch Radzionków - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Podczas meczu bezskutecznie próbowała go zerwać ochrona. Wbrew bezprawnym zakazom mecz obejrzeli także kibice z Bielska. Wpuścili ich na swój sektor fani z Radzionkowa.

Z kolei na meczu Nowy Sącz-KSZO Ostrowiec Świętokrzyski kibice wywiesili transparenty: „Chcecie naprawiać kibiców, zacznijcie od siebie!” oraz „Żaden polityk nie sprosta tej regule, najpierw dać coś z siebie, potem zgarnąć całą pulę!”.

W Zielonej Górze kibice tamtejszej Lechii wywiesili transparent „Liberta per gli ultras” („Wolność dla ultrasów”). „Delegat, który z językami obcymi radzi sobie raczej średnio, nakazał zdjąć płótno” – czytamy w serwisie Legionisci.com.

Do Sokołowa Podlaskiego wybrali się kibice Victorii Kałuszyn, którzy wywiesili zakazany transparent: „Niespełnione rządu obietnice - temat zastępczy kibice”.
Przez kolejne miesiące nieprzychylnych rządowi stadionowych newsów nie będzie. Mamy jednak przykrą informację dla premiera Tusk. Jesienią znów ruszają rozgrywki, a zaraz potem są wybory.
 
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA