fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Sławomir Nowak: Gdyby PiS zbudował brakujące 20 kilometrów autostrady, to nie byłoby problemu

W Sieci Opinii
Kto by się spodziewał, że winą za porażkę przy budowie autostrady A2 będzie obarczony PiS. Minister transportu Sławomir Nowak wpadł na ten genialny pomysł dziś na antenie radia RMF FM
Tak po ludzku, rzeczywiście mam poczucie takiego rozgoryczenia, że nie wszystko to, co było zamierzone i zaplanowane, się udało, zwłaszcza na tym krytycznym odcinku A2. (...) Pracuję na własny rachunek, oczywiście biorę to całkowicie na siebie. Ale z drugiej strony, trzeba pamiętać, że to jest wiele lat zapóźnień. Gdyby PiS, który dziś tak chętnie komentuje i kontruje, i krytykuje, zbudował chociaż 20 kilometrów, tych brakujących, krytycznych 20 kilometrów na A2, to nie mielibyśmy dziś problemów. 
Nowak dodał:
Niechlujstwo i nieudolność chociażby ministra Polaczka, który nie przygotował ani jednego kilometra drogi.
Na temat bulwersujących nagród dla urzędników pracujących przy autostradzie:
To jest wypłacone, ja nie mam wpływu na te nagrody, bo to decyzja GDDKiA. Ja tę decyzję przyjąłem do wiadomości. Myślę, że można było poczekać z tą nagrodą do finału budowy. Ja znam te sześć osób, które pracują, i z nimi wielokrotnie spotykamy się i rozmawiamy. Często też wspólnie jeździmy na te budowy i wiem, że to nie są politycy, a urzędnicy i inżynierowie bardzo zaangażowani w tę grę. Ja bardzo wyraźnie chcę powiedzieć niezależnie od krytyki, która spotyka Generalną Dyrekcję czy mnie z tego tytułu, ludzi za dobrą pracę warto motywować i nagradzać. I tych, którzy ciężko pracują na tej autostradzie, trzeba nagrodzić.
Czy można jeszcze bardziej się ośmieszyć?
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA