fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nowe technologie

Podręczna elektronika

Nikon
Łatwa w obsłudze lustrzanka dla tych, którym nie wystarczają już aparaty kompaktowe, to nowa propozycja Nikona. Matryca ma rozdzielczość 10,2 megapikseli, a aparat ma wbudowaną funkcję edycji zdjęć. W zestawie z obiektywem 18 – 55 z funkcją redukcji drgań (VR).
Wyposażony w nagrywarkę Blu-ray Disc notebook z 17-calowym ekranem umożliwia edycję filmów wysokiej rozdzielczości (HD). Może je też od razu nagrać na 50-gigabajtowych krążkach Blu-ray. Pracę z filmami ułatwi dysk 400 GB i szybka karta graficzna.
Ten prosty telefon przeznaczony jest na tzw. rynki wschodzące – stąd niska cena. Wykorzystuje obudowy typu Xpress-on. Ma też radio oraz prosty aparat fotograficzny VGA. Badania prowadzone m.in. w Chinach, Wietnamie i Indiach wykazały, że to najbardziej pożądane funkcje.
Zestaw słuchawkowy do telefonu komórkowego, słuchawki muzyczne, zestaw głośnomówiący i głośniki w jednym – to nowy gadżet przeznaczony specjalnie do współpracy z przenośnymi urządzeniami multimedialnymi. Wbudowany akumulator wystarcza na 32 godziny pracy.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA