fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Mieszkania na Sołączu w Poznaniu do kupienia

Ceny mieszkań przy ul. Sokoła w Poznaniu zaczynają się od 6,9 tys. zł
Materiały Inwestora
Przedsprzedaż lokali przy ul. Sokoła w Poznaniu rozpoczyna spółka Monday Development. Ceny mkw: od 6,9 tys. zł
Monday Development, spółka deweloperska notowana na NewConnect, budowę mieszkań przy ul. Sokoła w poznańskiej dzielnicy Sołacz chce rozpocząć jeszcze w tym miesiącu.Zakończenie inwestycji zapowiada na koniec przyszłego roku.
Osiedle powstanie na działce o powierzchni  1,86 tys. mkw. Jak informują przedstawiciele dewelopera, w pięciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 35 mieszkań - od kawalerek po dwupoziomowe czteropokojowe mieszkania. W ofercie są lokale o powierzchni od ok. 30 do 120 mkw. Na najwyższej kondygnacji znajdą się apartamenty z prywatnymi zielonymi tarasami na dachu. Do mieszkań na parterze położonych od strony wschodniej będą przypisane balkony. Ceny mkw. mieszkań wahają się od 6,9 do 8,2 tys. zł brutto.
Na parterze, we frontowej części budynku deweloper zaplanował lokale użytkowe. W podziemnej hali znajdą się miejsca postojowe. Całkowita powierzchnia mieszkalno-usługowa budynku to 2 tys. mkw.
Budynek z wykuszem, który ma się składać z dwóch skrzydeł połączonych szklanym łącznikiem, wyrośnie w sąsiedztwie parków: Sołackiego i Wodziczki. W pobliżu są liczne linie autobusowe i tramwajowe, niedaleko jest też linia Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.
- W rejonie Sołacza powstaje niewiele nowych mieszkań, a chętnych do zamieszkania w tej dzielnicy jest sporo. Większość powstających inwestycji ma charakter bardzo ekskluzywny,  z cenami mocno przekraczającymi możliwości nawet dobrze sytuowanych poznaniaków. Nasza inwestycja oferuje pewnego rodzaju alternatywę - tłumaczy Iwona Chmielewska, Marketing Manager w Monday Development.
Projekt budynku został przygotowany przez pracownię architektoniczną Insomia.
W przyszłym roku Monday Development planuje realizację kolejnej inwestycji  w dzielnicy Sołacz. U zbiegu ul. Sokoła i gen. Maczka ma powstać kameralny budynek o powierzchni użytkowej ok. 2,5 tys.mkw. Rozpoczęcie budowy przewidziano na drugi kwartał 2012 roku, a jej zakończenie na drugi kwartał 2013 roku.
o deweloperze
Monday Development to spółka deweloperska notowana na NewConnect. Prowadzi inwestycje na tetrenie Poznania. Buduje biura i mieszkania. Grupa Monday Development jest obecna na rynku od 2003 roku (wcześniej pod nazwą PKM Inwest). Początkowo działalność firmy polegała na przygotowaniu gruntów pod inwestycje i ich dalszej odsprzedaży. Od 2007 roku Monday Development realizuje projekty inwestycyjne obejmujące całość procesu deweloperskiego począwszy od pozyskania gruntu, przez jego przekształcenie, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, nadzór inwestorski, aż po komercjalizację przedsięwzięcia. Obecnie Monday Development prowdazi siedem inwestycji.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA