fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

5 mln zł na rozbudowę Domu Zdrojowego w Jastarni

Dom Zdrojowy w Jastarni oferuje 36 pokoi hotelowych oraz 71 apartamentów
Materiały Inwestora
Kompleks hotelowo-apartamentowy w Jastarni rozbuduje giełdowa spółka deweloperska Inpro. Prace będą prowadzone w latach 2012 - 2013
Spółka Inpro ma już zgodę na rozbudowę obiektu. Zgodnie z projektem powstanie tu m.in. sala konferencyjno-bankietowa, a centrum spa zostanie powiększone o dodatkowe gabinety odnowy biologicznej. Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, główny założeniem jest  rozszerzenie oferty m.in. dla zorganizowanych grup biznesowych.
- Dom Zdrojowy w Jastarni jest naszym pierwszym projektem zrealizowanym w systemie condo w 2005 roku. Zainteresowanie ofertą tego condohotelu, zarówno gości hotelowych, jak i przedstawicieli firm, przekonało nas do podjęcia rozbudowy kompleksu - tłumaczy Piotr Stefaniak, prezes zarządu spółki Inpro. - Rozszerzenie oferty m.in. dla grup biznesowych pozwoli nam na zagospodarowanie niszy na Półwyspie Helskim.
Dom Zdrojowy, położony w najwyższym punkcie Jastarni: 7 - 12 m n.p.m., w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, to trzykondygnacyjny kompleks hotelowo-apartamentowy. Znajduje się tu 36 pokojów hotelowych oraz 71 apartamentów. Największe z nich maja tarasy widokowe o powierzchni do 120 mkw.
Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Realizuje także inwestycje komercyjne (hotele i biurowce), świadczy też usługi budowlane.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA