fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Lubczykowa Góra II stanie w Poznaniu

Lubczykowa Góra II w Poznaniu
Materiały Inwestora
Osiedle domów wyrośnie na 52 hektarach gruntu przy ul. Radojewo. Pierwszy etap inwestycji ma być gotowy w połowie 2012 r.
Inwestycję w północnej części Poznania na wzniesieniu doliny Warty realizuje spółka Trust. Osiedle oddalone od centrum miasta o 7 km mają utworzyć budynki, w których deweloper zaplanował po cztery lokale. W sumie w kilku etapach Trust chce postawić ok. 1,2 tys. lokali.
Będą one liczyć po 162 mkw. Do każdego przynależą działki od 230 do 350 mkw. Do każdej nieruchomości będzie też przypisany garaż z dwoma stanowiskami. Ceny nieruchomości wahają się od 510 do 620 tys. zł. Są uzależnione m.in. od wielkości działki.
Domy powstaną z cegły ceramicznej i silikatowej. Deweloper obiecuje wstawienie m.in. energooszczędnych okien. Budynki mają być też wyposażone w instalację do montażu kominka z płaszczem wodnym zintegrowaną z centralnym ogrzewaniem oraz instalację centralnego odkurzania. Ma być też zamontowany przewód do zrzutu brudnej bielizny z pierwszego piętra do pralni.
o deweloperze
Spółka Trust działa na rynku budowlanym od 1989 r., a na rynku deweloperskim – od 1993 r. Dziś koncentruje się na realizacji projektów deweloperskich w Poznaniu.
Do 2011 r. firma oddała do użytku mieszkania i domy, których całkowita powierzchnia użytkowa to prawie 100 tys. mkw. Firma prowadzi dziś inwestycje: Lubczykowa Góra II, Żurawieniec IV oraz Amber Residence.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA