fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Teatr

Teatr wśród zieleni

Materiały Promocyjne
W odbywającym się od maja cyklu „Wolski Teatr Letni" w tym tygodniu zaplanowano dwa wydarzenia. W sobotę na deskach amfiteatru w Parku Sowińskiego pojawi się Teatr Kwadrat ze spektaklem przygotowanym przez Marcina Sławińskiego.
„O co biega?" (na zdjęciu) opowiada o przystojnym mężczyźnie (Grzegorz Wons) przeżywającym nie lada kłopoty z powodu zachowania swojej młodej, wyzwolonej żony (Lucyna Malec). Ona – była aktorka – nie rozumie bowiem mentalności swoich sąsiadów z zapyziałego miasteczka. Dwugodzinna farsa skierowana jest do widzów od 16. roku życia.
A w niedzielę „Wolski Teatr Letni" zaprosi widzów na 5-lecie Warsztatowej Akademii Musicalowej. W koncercie wystąpią adepci WAM oraz zaproszeni soliści z warszawskiego Teatru Muzycznego Roma.
W programie znajdą się przeboje z popularnych musicali np. „Grease", „Król Lew", „Notre Dame de Paris", „Rent", „Shrek" czy „West Side Story". Wśród wokalistów (wybranych z 250 osób kształcących się obecnie w Warsztatowej Akademii Musicalowej) pojawi się też gość specjalny – Krzysztof Antkowiak.
„Wolski Teatr Letni": Teatr Kwadrat oraz Warsztatowa Akademia Musicalowa, Amfiteatr w parku Sowińskiego,  Warszawa, ul. Elekcyjna 17, wstęp wolny, sobota (18.06), godz. 19.30 i niedziela (19.06), godz. 19
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA