fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Komentarz Michała Szułdrzyńskiego

Michał Szułdrzyński
Rzeczpospolita
Mój budżet to milion pomysłów - mówił dziś na konferencji prasowej minister Bartosz Arłukowicz prezentując priorytety swej pracy na najbliższy czas. I pokazał, że potrafi się uczyć od najlepszych.
Z jednej strony Polacy widzą, że politycy, a partia rządząca w szczególności, nie realizują składanych obietnic. Ale skoro mimo to nie przestają ich lubić, oznacza to jedno: wiemy, że nas oszukujecie, ale zagłosujemy za tymi, którzy nas oszukują piękniej.
I dlatego minister Arłukowicz składa piękne obietnice. Zapowiada aktywizację osób starszych, wykluczonych, działania legislacyjne i zajmowanie się sprawami indywidualnymi. Legislacji nie da się już zmienić, ponieważ sejm kończy swoją kadencję, aktywizacja osób wykluczonych to zadanie na wiele lat. Chce by starsi wychodzili z domów, by mieli dostęp do instytucji kultury, chce by do szkół wróciły pielęgniarki.
Nie można mieć pretensji, że Bartosz Arłukowicz ma pomysły, że umie marzyć. Skoro nic nie wskazuje na to, że uda mu się je zrealizować, cieszmy się, że umie tak pięknie marzyć.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA