fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Hipermarkety wpuszczają hazard

Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
W 54 hipermarketach Real można już grać w Lotto. W czwartek ruszy kampania informacyjna nowej usługi
Promocja będzie prowadzona w sklepach od 9 do 23 czerwca i na nośnikach w pobliżu hipermarketów od 15 do 30 czerwca.
Sprzedaż Lotto w sklepach sieci odbywa się w kasach hipermarketu. Można w nich zagrać tylko w dwie gry Totalizatora Sportowego - Lotto i Mini Lotto. Klient po odejściu od kasy otrzymuje paragon fiskalny oraz wydruk kuponu gry liczbowej.
- Styl życia się zmienia, ludzie są w biegu, nie każdy ma czas pójść po gazetę i Lotto do kiosku. Dostosowujemy się do tych zmian, nasze produkty są tam, gdzie nasz klient – mówi Wojciech Szpil, członek zarządu Totalizatora Sportowego.
- Jesteśmy zadowoleni z przebiegu testowego wdrożenia usługi Lotto. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem klientów, szczególnie dużą liczbę zakładów notowaliśmy przy okazji kumulacji - stwierdził z kolei Rafael Gasset, prezes zarządu sieci hipermarketów Real.
Jak obiecuje zarząd Totalizatora, liczba gier dostępnych w hipermarketach będzie poszerzana. Teraz można kupić od 1 do 4 zakładów Lotto oraz 1 lub 4 zakłady Mini Lotto. Wypłaty mniejszych wygranych, do ok. 2,2 tys. zł, oraz reklamacje realizowane są w Punkcie Obsługi Klienta w hipermarkecie lub w każdym punkcie sprzedaży sieci Lotto. Grać mogą tylko osoby pełnoletnie.
- Projekt pozwala zrealizować dwa cele: zwiększyć przychody i spopularyzować markę - mówi Szpil.
- Usługa lotto wpisuje się w naszą strategię poszerzania usług Reala – podkreśla z kolei prezes Reala.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA