fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Blues Brothers 2000 - Kultowa Muzyka Filmowa

materiały prasowe
Czwarty tom kolekcji Rzeczpospolitej, prezentującej najlepsze soundtracki wszech czasów, od wtorku w sprzedaży. Dla naszych czytelników mamy trzy płyty
"Blues Brothers 2000" Johna Landisa to wielka przygoda pełna dobrej muzyki. W filmie gościnnie wystąpili między innymi: Aretha Franklin, James Brown, B.B. King, Erykah Badu, Eric Clapton.
Główny bohater Elwood Blues (Dan Aykroyd) wychodzi z więzienia. Postanawia wziąć udział w konkursie zespołów bluesowych i rusza do Luizjany. Jak zwykle nie bez przeszkód, ściga go między innymi mafia i policja.
"Kultowa Muzyka Filmowa" to unikatowa kolekcja 20 albumów z muzyką filmową w oryginalnym wykonaniu. Po raz pierwszy w jednej serii znalazły się hity z takich filmów, jak "Pulp Fiction", "Gladiator", "Gorączka sobotniej nocy" czy "Misja".
Piękne melodie, wybitni kompozytorzy, wzruszające chwile, genialni artyści - każda płyta to niezapomniana podróż w świat kina, wspomnień i najlepszych kompozycji filmowych. Dodatkowym atutem kolekcji są dołączone do płyt książki, pełne ciekawostek o filmach, mało znanych faktów o towarzyszącej im muzyce, kompozycjach i artystach. To prawdziwa gratka dla miłośników X muzy i muzyki filmowej!
Więcej informacji - sklep.rp.pl
KONKURS:
Dla naszych czytelników mamy 3 zestawy:
Wygrają 3 pierwsze zgłoszenia na adres kultura@rp.pl z informacją, który film z serii podobał się Państwu najbardziej. W tytule mejla proszę wpisać "Blues Brothers 2000".
Start konkursu: czwartek, 9 czerwca, godz. 12.00.
Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)
 
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA