fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Praca

Gala finałowa CSR Case Study 2011 - 13 czerwca 2011

Już 13 czerwca w Krakowie w Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się gala finałowa trzeciej edycji internetowego konkursu Corporate Social Responsibility Case Study 2011.
Konkursu jest organizowany przez ambasadorów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu pod nadzorem koordynatora projektu Wojciecha Bachty.
Przedsięwzięcie realizowane było w formie interaktywnej, dzięki czemu obejmowało swoim zasięgiem studentów z całej Polski. Konkurs miał na celu zaktywizowanie młodzieży, zachęcenie ich do poznania tematyki odpowiedzialnego społecznie biznesu i stosowania jej w życiu. Rozpoczął się on w marcu, gdy studenci otrzymali do rozwiązania case dotyczący tematyki CSR. Czas na rozwiązanie case minął 24 kwietnia. W konkursie wzięło udział 25 osób. W maju jury wyłoniło trójkę laureatów, lecz oficjalne wyniki będą ogłoszone dopiero na gali finałowej na którą serdecznie zapraszamy. Udział w Gali jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa pod adresem: konkurs@csr-casestudy.pl.
Podczas Gali przewidziane są wystąpienia gości specjalnych m.in. rektor UE w Krakowie oraz  kanclerza Małopolskiej Loży BCC oraz bardzo ciekawa część merytoryczna dotycząca CSR, debata „Wolontariat Pracowniczy". Swój udział potwierdzili już wyśmienici goście z top-owych korporacji, które mają bardzo bogate doświadczenie w  obszarze działań CSR. Dla uczestników, specjalną prelekcję poprowadzi również prof. Janina Filek. Wydarzenie zakończy się prezentacją 3 najlepszych prac, które wygrały w tegorocznej edycji konkursu.
Głównym patronem projektu jest Minister Gospodarki oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Tesco Polska, Philips, Beskidzki Dom Maklerski, kariera.com.pl, Rzeczpospolita, CR Navigator, Gazeta Bankowa, Eurostudent. Na zwycięzcę czeka staż w Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. notebook, telefon komórkowy).
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA