fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Koncertowa bitwa

Dziś finał „Pepsi Rocks Battlefield”, muzycznego cyklu, który od marca rozgrywa się na scenie warszawskiego Hard Rock Cafe.
Ma on charakter koncertowej bitwy – w decydującym starciu zmierzą się trzy zespoły: Paralyzing Unity, Funktor i Morhana.
Pomysł na cykl jest ciekawy: przez pierwsze sześć miesięcy zaprezentowało się 12 zespołów (po dwa podczas każdego koncertu), później półfinałowa szóstka spotkała się na trzech koncertach, a z tego grona publiczność głosująca za pomocą strony internetowej wyłoniła finalistów.
Jednak o zwycięstwie dziś nie decydują już słuchacze, ale jurorzy: dziennikarze Tomasz Kasprzyk i Łukasz Kamiński oraz muzycy Piotr Gutkowski i Sidney Polak. Koncert tego ostatniego będzie dodatkową atrakcją wieczoru. Na scenie Hard Rock Cafe rocka – zwłaszcza ciężkiego – znów nie będzie wiele. O ile można go zauważyć w dokonaniach Morhany, inspirującej się muzyką celtycką, to serca grup Funktor i Paralyzing Unity najmocniej biją w rytmach funkowych.
Nagrodą jest kontrakt koncertowy na przyszły rok. Początek finału „Pepsi Rock Battlefield” dziś o godz. 20. Bilety kosztują 18 zł.
Źródło: Życie Warszawy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA