fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Dycha dla Haiti

materiały prasowe
Warszawskie Kluby Rotaract zapraszają do Powiększenia na imprezę, z której dochód zostanie przekazany na rzecz ofiar trzęsienia ziemi
"Płacąc 10 zł za wstęp jesteś w stanie odmienić czyjś los! Każda złotówka jest istotna. Jedna saszetka wysokokalorycznej żywności PlumpyNut, 500 kcal to 1 zł. Płacąc 10 złotych, możesz zapewnić 10 racji żywieniowych! Każda wydana złotówka to jeden posiłek! Potrzeb jest znacznie więcej. 105 zł to zestaw dla całej rodziny zawierający pojemnik na wodę, wiadro, mydło, tabletki do uzdatniania wody i saszetki ORS. 238 zł to koszt 100 m2 brezentu oraz 15 koców, które zapewnią tymczasową ochronę kilku rodzinom" - zachęcają do udziału w akcji jej organizatorzy Polskie Kluby Rotaract.
W Warszawie podczas imprezy muzykę miksować będą: Burn Reynolds (Soul Service), Grajek Krawiec (aFrykasy), Jakub Żulczyk aka Mokasyn (Defibrylator), Adam Tarasiuk i goście. Oprawą wizualną zajmie się ekipa Sp_zoo. Podobne imprezy odbędą się w Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście oraz Wrocławiu. Patronem wydarzenia jest Polski Komitet Narodowy UNICEF.
[link=http://www.rotaract.org.pl]www.rotaract.org.pl[/link]
[link=http://www.unicef.pl]www.unicef.pl[/link]
[ramka]
[b]Unirota - impreza dla Haiti [/b]
Powiększenie
25.02 Czwartek, godz.21:00, wstęp 10 zł[/ramka]
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA