fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Góra Czarownic

Góra Czarownic
Materiały Promocyjne
O tym, że kosmicie regularnie odwiedzają Ziemię, filmowcy przekonują nas od dawna. W filmie Andy’ego Fickmana wybrali na miejsce odwiedzin chyba najlepszą z możliwych lokalizacji – Las Vegas. Dlaczego?
Do stolicy hazardu właśnie zjechali miłośnicy UFO. Odbywają się panele dyskusyjne i konferencje o życiu na innych planetach, ludzie przebrani za kosmitów paradują po rozświetlonych neonami ulicach. Słowem – raj dla fanów zjawisk paranormalnych i pozaziemskich cywilizacji.
Nic więc dziwnego, że w Las Vegas pojawiają się także prawdziwe ufoludki. Sara (Robb) i jej brat Seth (Ludwig) nie mają jednak w sobie nic z wizerunku „Obcego” lub „E.T.” Wyglądają jak para zwykłych nastolatków. Rodzeństwo wsiada do taksówki prowadzonej przez Jacka Bruno (Johnson) i oferuje kierowcy 15 tys. dolarów za dowiezienie ich we wskazane miejsce. Ale przejażdżka nie należy do spokojnych. Okazuje się, że Sara i Seth są ścigani.
Na ich tropie jest nie tylko tajna rządowa agencja, której przewodzi Burke (Hinds), ale także międzygalaktyczny zawodowy zabójca Syphon. Chce przeszkodzić im w odnalezieniu Góry Czarownic. Jeśli Seth i Sara do niej dotrą, otrzymają szansę ocalenia własnej planety i zapobiegnięcia podbiciu Ziemi przez kosmitów.
Amerykańscy krytycy pisali, że film oferuje coś dla każdego – łącząc kino akcji z opowieścią familijną. Niestety, sam nie mogę tej mieszanki ocenić – dystrybutor nie zorganizował pokazu prasowego.[i]USA 2009, reż. Andy Fickman, wyk. Dwayne Johnson, Anna Sophia Robb, Alexander Ludwig, Ciaran Hinds [/i]
 
 
 
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA