fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finansowanie

Nowe oferty

ING BANK ŚLĄSKI
wprowadził następujące zmiany w ofercie kredytów hipotecznych:
– kredyty hipoteczne w PLN:
podwyższona marża o 0,20 – 0,35 proc. dla przedziałów do 80 proc. wkładu własnego, oraz o 0,30 – 0,70 proc. dla przedziału do 100 proc. wkładu własnego,
– kredyty hipoteczne indeksowane kursem CHF: podwyższona marża o 0,30 – 0,95 proc. dla przedziałów do 80 proc. wkładu własnego, oraz o 1,40 – 2,00proc. dla przedziału do 100 proc. wkładu.
Dodatkowo prowizja z tytułu udzielenia kredytów hipotecznych indeksowanych kursem CHF została podwyższona do poziomu równego dwukrotności prowizji dla takich samych produktów w złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 20 tys. zł.
KREDYT BANK
podwyższył marże o 0,50 pkt proc. dla wszystkich kredytów mieszkaniowych udzielanych we frankach szwajcarskich. Zmiana dotyczy kredytów sprzedawanych zarówno przez sieć banku, jak i przez pośredników. Promocja „0 proc. prowizji dla wniosków złożonych od 1 października do 30 listopada br.” jest kontynuowana na dotychczasowych zasadach. Kredyt można uzyskać w ciągu tygodnia od złożenia kompletu dokumentów. Wstępna decyzja jest wydawana w ciągu 1 – 2 dni. Kredytobiorca jest objęty bezpłatnym ubezpieczeniem na]życie. Można wykupić także polisę na wypadek utraty pracy.
MBANK
zmienił wysokość oprocentowania kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych oraz pożyczek hipotecznych. Zmiany dotyczą]wszystkich kredytów, które zostaną udzielone od 15 października br. Bank udziela]kredytów indeksowanych kursem CHF oraz umożliwia]kredytowanie do 100 proc. wartości nieruchomości, finansuje]koszty uzyskania takich kredytów. Aktualne stawki oprocentowania wynoszą: kredyt hipoteczny w PLN od 8,39 proc., w EUR – od 7,50, w USD – od 6,22 proc., w CHF – od 5,43 proc. w skali roku.
Kredyt hipoteczny udzielany w złotówkach to produkt wykorzystujący mechanizm bilansujący. Bilansowanie pozwala na obniżanie oprocentowania kredytu o kilka punktów procentowych, przy wpływach na rachunek bieżący eKONTO. Bank oferuje kredyt hipoteczny także bez mechanizmu bilansującego denominowany w CHF, USD lub EUR.
PKO BP
osoby, które do 31 stycznia 2009 r. podpiszą umowę kredytową, skorzystają z promocyjnych warunków kredytowania:
– 0 proc. prowizji za udzielenie kredytu
– 0 zł za wcześniejszą częściową spłatę kredytu
– 0 zł za pierwsze przewalutowanie kredytu
– 0 zł za kontrolę inwestycji.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA