fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Współpraca gospodarcza Polska Włochy

Stadion Narodowy.
Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także wszystkich zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku włoskim do udziału w konferencji „Współpraca gospodarcza Polska – Włochy: Rynek włoski szansą dla polskich MSP”.

Konferencja odbędzie się w ramach realizacji programu gospodarczego związanego z udziałem Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie. Jednak, żeby poznać ofertę włoskich przedsiębiorców, rozeznać się w tamtejszym rynku i uzyskać odpowiedzi na wiele ważnych pytań od tamtejszych ekspertów, nie trzeba jechać do Włoch.

Wystarczy przyjść na Stadion Narodowy w Warszawie. To tam bowiem odbędzie się konferencja, która będzie częścią panelu pn.„Umiędzynarodowienie".

A wszystko w ramach organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Forum Edukacyjnego dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Początek konferencji zaplanowano na godzinę 11. (8 czerwca, Stadion Narodowy, Sala Londyn II przemianowana na Mediolan).

W programie konferencji zaplanowano przeprowadzenie transmisji online na żywo z Mediolanu, w trakcie której włoscy eksperci w dziedzinie marketingu, prawa i promocji branży spożywczej przybliżą uczestnikom konferencji najważniejsze kwestie związane z rozpoczęciem działalności i promocją marki na rynku włoskim.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator konferencji zapewnia tłumaczenie symultaniczne polsko-włoskie.

W celu wzięcia udziału w konferencji należy zarejestrować się na Forum Edukacyjne MSP pod adresem:

Źródło: Rzeczpospolita OnLine
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA