fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Jacek Rostowski w TOK FM o debacie Komorowski-Duda

Były minister finansów Jacek Rostowski
Fotorzepa/ Piotr Wittman
Debata pokazała Komorowskiego jako pewnego siebie, poważnego polityka - powiedział w TOK FM były minister finansów Jacek Rostowski.

Były wicepremier i były minister finansów Jacek Rostowski ocenił w TOK FM, że urzędujący prezydent świetnie wypadł w niedzielnej debacie telewizyjnej z Andrzejem Dudą. - Obudził się w nim lew. Debata pokazała Komorowskiego jako pewnego siebie, poważnego polityka, któremu można bezpiecznie powierzyć to najważniejsze stanowisko w państwie - stwierdził Jacek Rostowski. Ocenił, że w porównaniu z Komorowskim, "Andrzej Duda nie czuł się pewny".

Zdaniem szefa doradców w zespole premier Ewy Kopacz, aby poczuć atmosferę, jaka zapanuje w Polsce po ewentualnej wygranej Andrzeja Dudy, wystarczy obejrzeć filmy i zdjęcia z sobotniej antygejowskiej demonstracji narodowców w Krakowie. - Nie mam żadnych wątpliwości, że tarczą przeciwko tego rodzaju dyskryminacji i agresji, które mogą łatwo pojawić się na ulicy przeciwko mniejszościom, jest Bronisław Komorowski - powiedział Rostowski.

Na stwierdzenie Dominiki Wielowieyskiej, że młodzi mają dość straszenia PiS-em, były wicepremier przyznał, że nie straszy PiS-em, tylko "tymi ludźmi ogolonymi". Zdaniem Jacka Rostowskiego, "zwycięstwo Dudy, które jest możliwe, takich ludzi zachęci, doda im animuszu".

Źródło: TOK FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA