fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Moja Emerytura

Nordea PTE z nowym prezesem

Bloomberg
Komisja Nadzoru Finansowego zaakceptowała kandydaturę Artura Maliszewskiego, byłego członka zarządu Alior Banku.
Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie Artura Maliszewskiego na stanowisko Członka Zarządu Nordea Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A. Zgodnie z uchwałą Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Nordea Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Artur Maliszewski obejmie stanowisko Prezesa Towarzystwa.
Do kwietnia 2014 roku Artur Maliszewski zasiadał w zarządzie Alior Banku, z którym związany był od początku jego istnienia. Wcześniej, w latach 1992-2007, pracował w Raiffeisen Bank Polska. Łącznie ma za sobą ponad 20 lat doświadczenia w pracy na różnego rodzaju stanowiskach kierowniczych, w tym 12 lat w roli członka zarządu i wiceprezesa dwóch banków. W swojej karierze Artur Maliszewski odpowiadał m.in. za segmenty Bankowości Korporacyjnej, MSP, Detalicznej i Private Banking. Koordynował też rozwój sieci sprzedaży i oddziałów, pracę Biura Maklerskiego, Departamentu Skarbu i działów marketingu. Zarządzał produktami skierowanymi zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych.
Jest absolwentem Wydziału Handlu Wewnętrznego (specjalizacja: Organizacja i Zarządzanie) oraz podyplomowego studium Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczył również w licznych szkoleniach branżowych, również tych przeprowadzanych przez prestiżowe uczelnie zagraniczne: w INSEAD i Darden Business School, University of Virginia..
Źródło: mojaemerytura.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA