fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Misja gospodarcza do Szwecji dla branży turystyki zdrowotnej

Władze samorządowe województwa kujawsko-pomorskiego prowadzą nabór na misję gospodarczą do Szwecji, która odbędzie się w dniach 13-17 października. Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem mogą liczyć na wsparcie w postaci pomocy de minimis.
Oferta wyjazdu skierowane jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w branży turystyki zdrowotnej (PKD sekcja Q Opieka zdrowotna i pomoc społeczna, dział 86 Opieka zdrowotna), zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Misja jest organizowana przez samorząd ze środków przeznaczonych na realizację projektu „Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego m.in. poprzez zagraniczne misje gospodarcze" (są to środki z programu regionalnego współfinansowanego z funduszy unijnych).
W trakcie misji planowany jest udział w targach Senior Det Goda Livet (Senior Expo) w Sztokholmie, wizyta studyjna w przedsiębiorstwie branżowym oraz tzw. rozmowy matchmakingowe z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W misji może wziąć udział jeden przedstawiciel danego przedsiębiorcy. Organizator gwarantuje transport, noclegi, wyżywienie, pokrywa koszty ubezpieczenia, organizacji spotkań i udziału w targach. Kosztami przedsiębiorcy będzie: dieta oddelegowanego pracownika, przygotowanie własnych materiałów promocyjnych oraz ewentualne inne wydatki związane z uczestnictwem w targach nie objęte dofinansowaniem w ramach projektu.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 czerwca. Dokumenty należy dostarczyć do urzędu marszałkowskiego. Więcej informacji można znaleźć na stronie mojregion.eu.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA