fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

"Wesele" nad Wisłą

materiały prasowe
W najbliższą sobotę 21 czerwca nadwiślańskie brzegi zakołyszą się w rytm imprezy rozkręconej przez Piotra „Kędziora" Kędzierskiego. Gościem specjalnym będzie zespół Tymon & The Transistors, który zagra hity z filmu „Wesele".
Wydarzenia pod hasłem „Where Is My Mind?" odbywają się w każdą sobotę w klubie Pomost 511 na Powiślu.
– Co sobotę odwracamy nie tylko bieg Wisły, ale również życie Warszawy do góry nogami. Nastąpi zderzenie wyjątkowych DJów z komercyjnymi artystami, bawidamków ze straight-edge'ami, wariatów z Warszawy i okolic z przyjezdnymi cnotkami. Co tydzień impreza, na którą wejdziesz prosto a wyjdziesz na kolanach. Nie będziemy mieć żadnych wyrzutów sumienia. Z resztą, już ich nie mamy – zapowiada Kędzior.
W tym tygodniu 511 zamieni się w wielką salę weselną, w której panie proszą panów. Będzie kapela, wodzirej, oczepiny i oczywiście wuj z wąsami. Dla gości weselnych zagrają Tymon and The Transistors. Będą kawałki takie jak: „Wieś jak malowanie", „D.O.P" czy „Biały Miś".
Gości wesela do tańca porwą inspirowani selekcją Marka Sierockiego chłopcy z duetu Exboyfriends (czyli Kędzior&Kostor). Zabawę poprowadzi najbardziej znany polski swingers, mistrz ciętej riposty, współczesny Lutek Danielak, czyli Michał Migała.
Wstęp wolny. Start imprezy o 21.00.
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA