fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Polska zagra z Hiszpanią

Dziś o 20.30 Polska gra ?z Hiszpanią. To ostatni sprawdzian przed sobotnim meczem eliminacji mistrzostw świata z Niemcami.
W sobotę w Ergo Arenie Polska zagra z Niemcami o awans do mistrzostw świata w Katarze (styczeń 2015). Niemiecki zespół nie straszy, jak kiedyś. Do rozegranych na początku tego roku mistrzostw Europy nawet się nie zakwalifikował. Ale Niemcy chcą odzyskać miano jednej z najlepszych drużyn na świecie i do Sopotu przyjadą wyjątkowo zmotywowani.
Zawodnicy Michaela Bieglera muszą zdobyć w sobotę jak najwięcej bramek, by spokojnie pojechać na rewanż do Magdeburga (14 czerwca). Niemcy u siebie nigdy nie byli łatwym przeciwnikiem, a ten, kto przegra, może zapomnieć o wyjeździe do Kataru.
Dziś Polacy zmierzą się w Ergo Arenie z mistrzami świata, Hiszpanami. To ostatnia szansa, by poprawić ewentualne błędy przed najważniejszym spotkaniem tego sezonu.
Niestety, już wiadomo, że do  najbliższych meczów Polska nie przystąpi w najsilniejszym składzie. Krzysztof Lijewski narzeka na uraz pachwiny. Bartłomiej Jaszka wciąż nie uporał się z bólem prawego barku. Lekarze kadry robią wszystko, by rozgrywający był gotów chociaż na sobotę.
Dziś: Polska – Hiszpania ?(20.30, Polsat Sport),
Sobota: Polska – Niemcy ?(16.45, Polsat Sport).
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA