fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Sylwester w Dwójce

Marika i Tomasz Kammel poprowadzą tegorocznego Sylwestra z Dwójką
TVP
W ostatnią noc w roku widzowie Dwójki przeniosą się w złote czasy polskiej i światowej klasyki disco. Sylwestra poprowadzą Kammel, Marika i Paranienormalni.
W sylwestrową noc telewizyjna Dwójka i Wrocław przeniosą widzów w złote czasy muzyki disco, kiedy na parkietach królowała gorączka sobotniej nocy. Tę jedyną w roku, niezapomnianą noc poprowadzą duet „The Voice of Poland" – Tomasz Kammel oraz Marika do spółki z Igorem Kwiatkowskim i Robertem Motyką z Kabaretu Paranienormalni.
– Z chęcią powracamy to starych szlagierów, zwłaszcza w długich trasach lubimy odpalić hity epoki rock i disco. Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy ofertę prowadzenia Sylwestra w TVP2. Obiecujemy, że nie będziecie się nudzić w przerwach pomiędzy występami. Szykujemy, jak to mawia Cesarz Internetu Kryspin, prawdziwą petardę – zapowiada Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni.
Podczas nocy sylwestrowej wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kombi, Marek Piekarczyk, Kapitan Nemo oraz Korą. We Wrocławiu wystąpią również: były wokalista kultowego Oddziału Zamkniętego, Krzysztof Jaryczewski czy Shakin' Dudi oraz takie legendy rodzimej branży muzycznej, jak Izabela Trojanowska, Zbigniew Wodecki, Wojciech Gąssowski czy grupa VOX. Nie zabraknie także przedstawicieli młodego pokolenia. Aranżacje znanych przebojów 70. i 80. wykonają: Maria Sadowska, Kamil Bednarek, Rafał Brzozowski i Misia Furtak.
Do Wrocławia zawitają także goście specjalni. Jednym z nich będzie Midge Ure, były gitarzysta i wokalista legendarnej brytyjskiej grupy Ultravox. Na wrocławskim rynku wystąpi również Ray Wilson, wokalista grupy Genesis.
Występom towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Tomka Szymusia oraz tancerze pod kierownictwem Jarosława Stańka.
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA