fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Promocja turystyczna

Co w puszczy piszczy

Materiały Promocyjne
Aplikacja mobilna „Puszcza Knyszyńska” to nowy oficjalny przewodnik, który oprowadzi po jednym z najpiękniejszych zakątków Podlasia. Projekt obejmuje nadleśnictwa Krynki, Czarna Białostocka, Dojlidy oraz Supraśl
- Aplikacja to swoiste zaproszenie na spacer – opowiada Krzysztof Sobolewski z Nadleśnictwa Krynki.  - Znajdują się w niej najciekawsze trasy w terenie, najciekawsze miejsca na szlakach, aktualne informacje o życiu lasu. Wszystkie informacje zostały opracowane przez lokalnych leśników – dodaje.
Intuicyjny interfejs aplikacji pozwala szybko znaleźć informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik znajdzie najciekawsze obiekty podzielone na kilka użytecznych w terenie kategorii oraz trasy piesze i rowerowe w swoim pobliżu. Mapa w aplikacji dokładnie prezentuje tereny leśne oraz znajdujące się na nich ścieżki, a planner pozwoli ułożyć każą wycieczkę zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami użytkowników.
Aplikacja wykorzystuje mapy OpenStreetMap i GPS, działa w trybie offline jak i online. Online do pobierania map do schowka i aktualizowania treści. Offline – do korzystania z pobranych map i propozycji na terenach leśnych, gdzie nierzadko zasięg telefonii komórkowej jest ograniczony.
Przewodnik w języku polskim (wkrótce także w jęz. angielskim i niemieckim) na urządzenia z systemem Android można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play, a także ze stron domowych nadleśnictw go tworzących.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA